τα νέα του

ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ
»

Παρακαλούμε τους γονείς των μαθητών μας που δεν έχουν ακόμη δημιουργήσει λογαριασμό στο ΠΣΔόπως προβούν στη δημιουργία λογαριασμού στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο στην ιστ οσελίδα www.sch.gr.  Θα σας ζητηθεί ο Αριθμός Μητρώου του Μαθητή  (ΑΜ). Ο    ΑΜ των μαθητών των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄  ταξεων είναι γραμμένος στον Έλεγχο Προόδου (βαθμολογία) που πήρατε το Α΄  τρίμηνο.                                                                                                                                                                                                     Για τις τάξεις Α΄και Β΄ παρακαλούμε ,όσοι δεν τον γνωρίζετε, να στείλετε mail στο  mail@5dim-korinth.kor.sch.gr   με τα στοιχεία του μαθητή και μεις θα σας το στείλουμε.

Από τη διεύθυνση του Σχολείου

Λίγα λόγια | Εκπαιδευτικοί | Δραστηριότητες | Τα νέα μας | Που θα μας βρείτε